Науково-практичний коментар до ст. 218 Кодексу адміністративного судочинства України

Науково-практичний коментар до ст. 218 Кодексу адміністративного судочинства України

Стаття 218. Доповнення, зміна, відкликання касаційної скарги чи відмова від неї
 
1. Особа, яка подала касаційну скаргу, має право доповнити чи змінити її протягом строку на касаційне оскарження, обґрунтувавши необхідність таких змін чи доповнень.
2. Особа, яка подала касаційну скаргу, має право відкликати її до початку розгляду справи судом касаційної інстанції.
3. При відкликанні касаційної скарги суддя-доповідач, який здійснював підготовку даної справи до касаційного розгляду, постановляє ухвалу про повернення скарги.
4. Особа, яка подала касаційну скаргу, має право відмовитися від неї до закінчення касаційного провадження. Про прийняття відмови від касаційної скарги та закриття касаційного провадження суд постановляє ухвалу у судовому засіданні за участі сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
5. У разі закриття касаційного провадження у зв\’язку з відмовою від касаційної скарги повторне оскарження цих рішень, ухвал цією особою не допускається.
Коментар:
 
Відповідно до коментованої статті, особа, яка подала касаційну скаргу, має право доповнити чи змінити її, але лише протягом строку на касаційне оскарження. В протилежному випадку, такі доповнення чи зміни не можуть бути прийняті судом до уваги. 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code