Науково-практичний коментар до ст. 194 Цивільного процесуального кодексу України

Науково-практичний коментар до ст. 194 Цивільного процесуального кодексу України

Стаття 194. Повернення до з\’ясування обставин у справі
 
1. Якщо під час судових дебатів виникає необхідність з\’ясування нових обставин, що мають значення для справи, або дослідження нових доказів, суд постановляє ухвалу про повернення до з\’ясування обставин у справі. Після закінчення з\’ясування обставин у справі та перевірки їх доказами судові дебати проводяться в загальному порядку.
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ КОМЕНТАР
до статті 194 Цивільного процесуального кодексу України
1. Якщо під час судових дебатів у суду виникає необхідність з\’ясування нових обставин, що мають значення для справи, або дослідження нових доказів, суд постановляє ухвалу про повернення до з\’ясування обставин у справі.
Така необхідність виникає, зокрема, якщо під час судових дебатів суд захоче задати запитання або обговорити певні обставини; вирішити питання про залучення до участі у справі інших осіб; уточнити предмет та підстави позову; вирішити клопотання та заяви, які помилково не були вирішені раніше.
Це робиться для того, щоб втілити принцип об\’єктивності, повноти та достовірності дослідження всіх обставин справи.
2. Після закінчення з\’ясування обставин у справі та перевірки їх доказами судові дебати проводяться в загальному порядку. Сторони можуть повторити свої виступи повністю або на пропозицію суду висловитися лише щодо додатково досліджених обставин.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code