Науково-практичний коментар до ст. 184 Господарського кодексу України

Науково-практичний коментар до ст. 184 Господарського кодексу України

Стаття 184. Особливості укладання господарських договорів на основі вільного волевиявлення сторін, примірних і типових договорів
 
1. При укладенні господарського договору на основі вільного волевиявлення сторін проект договору може бути розроблений за ініціативою будь-якої із сторін у строки, погоджені самими сторонами.
2. Укладення договору на основі вільного волевиявлення сторін може відбуватися у спрощений спосіб або у формі єдиного документа, з додержанням загального порядку укладення договорів, встановленого статтею 181 цього Кодексу.
3. Укладення господарських договорів на основі примірних і типових договорів повинно здійснюватися з додержанням умов, передбачених статтею 179 цього Кодексу, не інакше як шляхом викладення договору у вигляді єдиного документа, оформленого згідно з вимогами статті 181 цього Кодексу та відповідно до правил, встановлених нормативно-правовими актами щодо застосування примірного або типового договору.
Коментар:
1. Проект договору, який не є обов\’язковим, до укладення розробляється будь-якою стороною у самостійно визначені строки і направляється для погодження іншій стороні.
2. Форма такого договору визначається самостійно сторонами: повна письмова у вигляді єдиного документа або спрощена.
3. Частина 3 коментованої статті забороняє укладати у спрощений спосіб договори, які вчиняються на основі примірних або типових договорів.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code