Науково-практичний коментар до ст. 292 Кримінального процесуального кодексу України

Науково-практичний коментар до ст. 292 Кримінального процесуального кодексу України

Стаття 292. Клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру
1. Клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру мас відповідати вимогам статті 291 цього Кодексу, а також містити інформацію про захід виховного характеру, який пропонується застосувати.
2. Клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру має відповідати вимогам статті 291 цього Кодексу, а також містити інформацію про примусовий захід медичного характеру, який пропонується застосувати, та позицію щодо можливості забезпечення участі особи під час судового провадження за станом здоров\’я.
 
Коментар:
1. Клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру складається слідчим та подається прокурору для його затвердження.
У клопотанні про застосування примусових заходів виховного характеру, крім відомостей, передбачених ч. 2 ст. 291 КПК, вказується захід виховного характеру, який пропонується застосовувати судом.
Слідчий повинен скласти клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру та подати його прокурору для затвердження.
2. У клопотанні про застосування примусових заходів медичного характеру, крім відомостей, передбачених ч. 2 ст. 291 КПК, необхідно вказати:
а) інформацію про докази, які підтверджують вчинення суспільно небезпечного діяння, кримінального правопорушення конкретною особою;
б) необхідність застосування до неї примусових заходів медичного характеру;
в) судження щодо можливості забезпечення участі особі під час судового провадження за станом здоров\’я;
г) інформацію про примусовий захід медичного характеру, який пропонується застосувати.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code