Квартира від забудовника. Що потрібно знати, щоб покупка була успішною

Квартира від забудовника. Що потрібно знати, щоб покупка була успішною

Покупка житла на первинному ринку потребує особливої уваги, адже можна отримати далеко не те, що очікувалося. Квартира від забудовника приваблює — все нове, від підʼїздів до вікон та дверей. Проте, трапляються недобросовісні забудовники, які не завершують будівництво або ж багато років не здають будинок в експлуатацію.

Як уникнути неприємних ситуацій та успішно придбати квартиру в новобудові, читайте далі.

На що звернути увагу при покупці квартири на первинному ринку?

При покупці квартири на первинному ринку слід звернути увагу на декілька ключових моментів:

  1. Репутація забудовника;
  2. Правовий статус та документація;
  3. Планування та дизайн;
  4. Розташування будинку;
  5. Якість будівництва;
  6. Умови покупки та варіанти оплати.

Для початку, потрібно детально вивчити інформацію про забудовника, поцікавитися скільки побудованих та зданих будинків на його рахунку, чи не було скандалів і судових розборок.

Дізнайтеся, які є можливості розрахунку за квартиру. Можливо, запропонують акційну пропозицію або вигідні умови покупки житла в кредит. Знов таки – з яким банком співпрацює забудовник. Банки зазвичай проводять свою перевірку клієнтів, і не ризикують власними грошима – а можливостей для перевірки у них більше, ніж у пересічного громадянина.

Зверніть увагу на план квартири та поцікавтеся, які можливості перепланування приміщення. Якщо ви хочете втілити в життя якийсь авторський задум, щодо інтерʼєру, то краще обирати квартири вільного планування.

Перевірте документацію та її відповідність законодавству України. Для правильної оцінки обраної квартири, надійності та юридичної сили угоди, варто звернутися до спеціаліста.

Зручна геолокація — це важливо

Первинний ринок пропонує великі, просторі квартири продаж їх також фінансово вигідний, особливо, якщо вкласти кошти на етапі котловану.

Однак, при покупці не забувайте оцінити місцерозташування будинку. Новобудови можуть будувати в місцях, де слабо розвинена gthdbyyf інфраструктура. Тому, коли ви прийдете за адресою, де буде розташоване майбутнє помешкання – прогуляйтеся навколішнім районом, оцініть, що вже є поруч і які перспективи розвитку. Ідеально, якщо неподалік є дитячий садочок, школа, супермаркет, невеликі магазинчики та зручна транспортна розв’язка. Думайте, в першу чергу, про те, наскільки комфортним буде майбутнє проживання саме тут.

Бажаємо вдалої покупки!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code