Фітодоктор інструкція, купити в АгроХім оптом

Фітодоктор інструкція, купити в АгроХім оптом


25f8SaFyPkrDoeaWZwp-DHeAV3sMKebrFKCnI7sDhqrWXCckhWu7JI4UQ1bEKvZlrqwQwwNsNZ7IheFsy6EqFzjTZXQ5fqH32ZrPBMfqsDJZzz_NzFGIt7w5YQaTgYKbgxK-ty9v935gpLtiEN-xo1Q

Фітодоктор Старт та Лист – це біологічний фунгіцид, який має пролонговану дію. Його застосовують для обробки насіння, кореневої системи рослин і ґрунту перед посадкою в землю. Різниця між Старт та Лист полягає у тому, що перший засіб підходить для розсади та посівного матеріалу, другий – для дерев, кущів та інших рослин у період активного росту. Компоненти у двох видів препарату однакові. Передусім використання має на меті запобігання грибковим захворюванням. У результаті гарантується 100% захист від кореневої гнилі, борошнистої роси, фітофторозу тощо.

Більше про Фітодоктор – https://agro-him.com.ua/fitodoktor-20-g

Склад препарату

Головні складові – живі клітини та спори бактерій Bacillus subtilis. Діють саме продукти їх метаболізму – це фітогормони, амінокислоти, антибіотики.

Механізм дії

Продукти метаболізму Bacillus subtilis запобігають розмноженню шкідливих фітопатогенів. Додатково можна спостерігати покращення росту культури, її загальний розвиток, підвищення врожайності. Спорова бактерія охоплює кореневу систему культур, виключає негативний вплив бактерій та грибів.

Інструкція застосування

Перша обробка рекомендується до появи сходів. Надалі обробки проводяться регулярно, не менше 4–6 разів з інтервалом у два тижні:

  1. Для картоплі. Проти фітофторозу, альтернаріозу, ризоктоніозу та інших хвороб застосовують препаративне обприскування бульб (150 г/10 л води) та обприскування після появи сходів (20 г/10 л води).
  2. Капуста, шпинат, салат, морква. Для боротьби з чорною ніжкою, борошнистою росою, бактеріозами використовують розчин для обприскування розсади (1,5 г/л води) та в період вегетації (20 г/10 л води).
  3. Декоративні та кімнатні рослини. Проти кореневої гнилі, плямистості листя, червоного опіку рекомендується замочування посівного матеріалу, коренів (2-3 г/л води) і подальше обприскування (20 г/5 л води).
  4. Плодово-ягідні культури. Від мілдью, хлорозу, борошнистої роси та інших грибків застосовують обробку перед посадкою (30 г/10 л води) та подальші обприскування (20 г/5 л води).

Обприскування слід проводити з обережністю, уникаючи попадання розчину на листя при високих температурах, щоб уникнути опіків. Важливо також забезпечити рівномірне покриття рослин для ефективного захисту від захворювань.

Фітодоктор – це ефективне рішення для обробки посівного матеріалу, а також рослин в період вегетації. Низький клас токсичності, бактерицидний та антисептичний вплив на бактерії та грибки, які викликають розвиток захворювань, підвищення врожайності до 15% – головні переваги засобу.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code