Category Практичні консультації

Внесок до статут. фонду є інвестицією.

 

НАША СПРАВА: Внесок до статут.фонду є інвестицією. Але, якщо інвестиційного прибутку немає, то податок не сплачується, а кошти знімаються при закритті рахунку в порядку ліквідації підприємства.

 

Олена: Підкажіть, як зняти з поточного рахунку кошти при закритті товариства щоб не сплачувати податку? На підприємстві не має Дт і Кт заборгованості. На початку року керівник вніс нал.для поповнення статут

 

НАША СПРАВА: Уголовным кодексом Украины предусмотрена уголовная ответственность за умышленное уклонение должностного лица от выполнения решения суда. Обращайтесь в правоохранительные органы.

 

Алена: Подскажите, что делать? Мы выиграли суд против фирмы, имущества у фирмы нет, исполнительная наложила арест на счета, а директор каждый месяц открывает новый счет, а старыми не пользуется. Как быть???

 

 

НАША СПРАВА: Для цього необхідно: 1) погодити проект угоди з комітетом кредиторів; 2) подати угоду на затверження Управлінню з питань банкрутства та Фонду державного майна; 3) передати угоду на затвердження суду.

 

Голова правління: Яка процедура укладення мирової угоди в справі про банкрутство державного підприємства з часткою держави понад 25 відсотків?

 

 

 

НАША СПРАВА: Для Вашого звільнення, окрім заяви, необхідним є прийняття відповідного рішення зборів та реєстрація вЄДР. Проте, така заява буде первинною забезпечувальною мірою у випадку складнощів зі звільненням

 

Анна: Я директор ТОВ, чи достатньо тільки заяви на звільнення щоб звільнитись???

Read More